Par mums

SIA Lāma ir mēbeļu ražotājs – kā sērijveida, tā arī individuāla pasūtījuma. Mēs izgatavojam kvalitatīvas mēbeles virtuvēm, vannas istabām, viesistabām un guļamistabām, kā arī interjera elementus un daudzfunkcionālus iebūvējamos skapjus.

SIA Lāma ražotne atrodas Siguldā – gleznainā vietā, ko sauc par „Latvijas Šveici”. Tieši šeit dzimst vislabākās mēbeles, kuras atbilst visiem mūsdienu standartiem un mūsu klientu vēlmēm.

Sevišķas precizitātes iekārtas ir izvietotas ēkās 6000 m2 platībā, kur speciāli aprīkotos cehos strādā mūsu darbinieki (pašlaik 80 cilvēki). Aptuveni 10% no mūsu produkcijas sastāda individuālie pasūtījumi, kurus realizē vietējā tirgū, bet 90% mēbeļu tiek eksportēts uz Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, Vāciju, Dāniju, Franciju, Holandi. Kompānijas gada apgrozījums 2013. gadā sasniedza 2 317 000 EUR, bet 2014. gadā – 2 386 000 EUR.

SIA Lāma – tā ir ne tikai pilna cikla ražošana, bet arī jaudīga projektēšanas nodaļa. Mēs piedāvājam mūsu klientiem maksimālu atbalstu: skices, aprēķinus, rasējumus, mēbeļu projektus un komunikācīju shēmas un citus materiālus, kuri varētu būt nepieciešami mājas interjera radīšanā. Tas viss ļauj mums sniegt kompleksus pakalpojumus, bet Jums – nopietni ieekonomēt laiku, un protams, naudu.

Mēs sadarbojamies ar uzticamiem būvniekiem, pieredzējušiem arhitektiem un vadošajiem Eiropas dizaineriem. SIA Lāma piedāvā Jums pilna spektra pakalpojumus, kas Jums nepieciešami, sasitībā ar mēbeļu ražošanu.

Kompānijas vēsture

SIA Lāma tika nodibināta 1995. gadā. Kompānija uzsāka savu darbību ražojot virtuves pēc pasūtījuma, kuras tika realizētas tikai vietējā tirgū (Latvijā).

Pakāpeniski pieprasījums pēc produkcijas pieauga, kas ļāva katru gadu investēt nopietnus līdzekļus ražošanas modernizācijai. Tādējādi, 1996. gadā netālu no Siguldas tika iegādāts zemes gabals un ēkas 2000 m2 platībā. Pēc remonta un palaišanas darbu pabeigšanas, galvenais cehs pārcēlās uz turieni, un atrodas tur līdz pat šai dienai.

Jau 2001. gadā virtuves mēbeļu izgatavošanai SIA Lāma ražotnē tika izmantoti CNC darbgaldi (kompjūterizētā vadības sistēma). Tajā laikā tā bija būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem, lai gan arī šodien tā ir diezgan svarīga ražošanas specifika.

2002. gadā virtuves mēbeļu ražošana tika papildināta ar citu interjera prieksmetu radīšanu: iebūvējamie skapji, plaukti, krēsli, galdi, utt. Tāpat arī bija uzsākts produkcijas eksports uz Zviedriju.

2003. gads – preču apgrozījuma pieaugums ļāva kompānijai uzbūvēt papildus ēku, ražošanas un administrācijas vajadzībām, 900 m2 platībā.

2004. gads – SIA Lāma saņēma sertifikātu FSC®C113023.

2008. gads - kompānija uzņēma kursu uz eksporta apjomu pieaugumu. No 2008.g. – 2012.g. tika atklāti jauni virzieni produkcijas noietam: Norvēģija, Vācija, Dānija un Somija.

2013. gadā – kompānijas vadība pieņem lēmumu palielināt ražošanas jaudas. 2015.gada sākumā pabeigta jaunas ēkas būvniecība – 2000m2 platībā, kā rezultātā kopējā ēku platība sasniedza 6000 m2. Turklāt, tika iegādātas papildus 5 iekārtu vienības, kas ļāva dubultot uzņēmuma ražošanas jaudas.

2016.g. – 2017. gadā – pateicoties veiktajai modernizācijai, SIA Lāma plāno paplašināt produkcijas noieta ģeogrāfiju un palielināt preču apgrozījumu.

2017. gada 31.augustā SIA Lāma noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2017/430 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB2

Mūsu pārstāvji

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt

Pēteris Jonins

Pēteris Jonins

Valdes loceklis

Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

Mob. Tel.: +371 29156435 E-pasts: peteris.jonins@abvirtuves.lv
Ance Damberga

Ance Damberga

Jauno produktu nodaļas vadītāja

Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

Mob. Tel.: +371 28680698 E-pasts: ance.damberga@sialama.lv

Kāpēc izvēlēties mūs

Svarīgākie fakti par kompāniju

Kas?

Mēs radām virtuves mēbeles, vannas istabas, viesistabas un guļamistabas mēbeles, kā arī daudzfunkcionālus iebūvējamos skapjus – kā pēc individuāla projekta, tā arī sērijveidā. Ražošanā mēs izmantojam plašu mūsdienu materiālu spektru: laminētas kokskaidu plātnes, saplāksni, MDF, finieri, masīvkoku, augstspiediena laminātu (HPL), u.c. Visi izmantojamie materiāli ir augstas kvalitātes un nodrošina mēbelēm dizainisko vērtību, praktiskumu un ilgmūžību. Tāpat mēs nodarbojamies ar profesionālu mēbeļu apdari – slīpēšanu, krāsošanu, lakošanu un citiem darbiem.

Kā?

Mums ir pilna cikla kompleksā ražošana – no projektēšanas darbiem līdz iepakošanai un nogādāšanai uz objektu. Mūsu mēbeles „dzimst” speciāli aprīkotos cehos 6000m2 platībā, kur šodien strādā 80 darbinieki. Mēs ievērojam nepieciešamo līdzsvaru starp augstas precizitātes CSN darbgaldu un juvelierveida roku darba izmantošanu – tieši tā rodās stilīgas un ilgmūžīgas mēbeles. Atkarībā no klienta prasībām, mēs veicam produkcijas iepakošanu un marķēšanu, kā arī nodrošinām transportēšanu un palīdzību muitas dokumentācijas noformēšanā.

Kam?

Mēs radām mēbeles pēc individuāla pasūtījuma dažādiem klientiem: gan tiem, kas nevēlās būt līdzīgi citiem; gan tiem, kuriem ir nestandarta telpas; cilvēkiem, kam ir īpašas prasības; kā arī tiem, kuri vēlās mēbeles „radītas īpaši viņiem”. Mūsu sērijveida ražošanas mērķis ir apmierināt lielo klientu pieprasījumu, kuriem nepieciešama augstā Eiropas kvalitāte, par pieņemamu cenu. Šodien, mūsu produkcija tiek eksportēta uz Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, Vāciju, Dāniju, Franciju un Holandi. Ja Jūs vēlaties pasūtīt mēbeles Rīgā, apmeklējiet salonu ab Living, Cēsu ielā 31.